S-13A1A18-U5T1U3
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT89-5
قسمت # NOVA:
15-45439-S-13A1A18-U5T1U3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
S-13A1A18-U5T1U3
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1A SOT-89-5
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-89-5
شماره محصول پایه S-13A1
سلسلهS-13A1
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.15V @ 300mA
PSRR 65dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیInrush Current Limit, Over Current, Thermal Shutdown
بسته / موردSOT-89-5/6
فعلی - ساکن (Iq)1 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 90 µA
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 1A