TC1017R-2.5VLTTR
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5
قسمت # NOVA:
15-67278-TC1017R-2.5VLTTR
شماره قطعه سازنده:
TC1017R-2.5VLTTR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA SC-70-5
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SC-70-5
شماره محصول پایه TC1017
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.5V @ 150mA
PSRR 58dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature
بسته / مورد5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
فعلی - ساکن (Iq)90 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)6V
جریان - خروجی 150mA