MIC5213-3.3YC5-TR
IC REG LINEAR 3.3V 80MA SC70-5
قسمت # NOVA:
15-43714-MIC5213-3.3YC5-TR
شماره قطعه سازنده:
MIC5213-3.3YC5-TR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 80mA SC-70-5
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SC-70-5
شماره محصول پایه MIC5213
سلسلهTeeny™
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.6V @ 80mA
PSRR -
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Reverse Polarity
بسته / مورد5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
فعلی - ساکن (Iq)750 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 3 mA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)16V
جریان - خروجی 80mA