Q4XTILAF300-Q8
PHOTO SEN LASER 300MM 4-20MA
قسمت # NOVA:
515-2726313-Q4XTILAF300-Q8
شماره قطعه سازنده:
Q4XTILAF300-Q8
برگه اطلاعات فنی:
Optical Sensor 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm) - Output
RoHS 1
دمای عملیاتی -10°C ~ 50°C
شماره محصول پایه Q4XTILAF
سلسلهQ4X
تامین کننده ولتاژ10V ~ 30V
ولتاژ - اختلاف خروجی (نوع) @ فاصله-
ولتاژ - خروجی (نوع) @ فاصله-
سنجش فاصله 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm)