Q4XTULAF300-Q8
PHOTO SEN LASER 300MM 0-10V
قسمت # NOVA:
515-2726314-Q4XTULAF300-Q8
شماره قطعه سازنده:
Q4XTULAF300-Q8
برگه اطلاعات فنی:
Optical Sensor 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm) Analog Output
RoHS 1
دمای عملیاتی -10°C ~ 50°C
شماره محصول پایه Q4XTULAF
سلسلهQ4X
تامین کننده ولتاژ12V ~ 30V
ولتاژ - اختلاف خروجی (نوع) @ فاصله-
ولتاژ - خروجی (نوع) @ فاصله-
سنجش فاصله 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm)