Q4XTKLAF300-Q8
PHOTO SEN 300MM NPN/PNP-IO LINK
قسمت # NOVA:
515-2726702-Q4XTKLAF300-Q8
شماره قطعه سازنده:
Q4XTKLAF300-Q8
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Optical Sensor 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm) - Output
More Information
دسته بندیسنسورهای نوری - اندازه گیری فاصله
سازندهBanner Engineering Corporation
RoHS 1
دمای عملیاتی -10°C ~ 50°C
شماره محصول پایه Q4XTKLAF
سلسلهQ4X
تامین کننده ولتاژ10V ~ 30V
ولتاژ - اختلاف خروجی (نوع) @ فاصله-
ولتاژ - خروجی (نوع) @ فاصله-
سنجش فاصله 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm)