Q4XTBLAF100-Q8
PHOTO SEN LASER 100MM BIPOLAR
قسمت # NOVA:
515-2726621-Q4XTBLAF100-Q8
شماره قطعه سازنده:
Q4XTBLAF100-Q8
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Optical Sensor 0.98" ~ 3.94" (3 ~ 10cm) - Output
More Information
دسته بندیسنسورهای نوری - اندازه گیری فاصله
سازندهBanner Engineering Corporation
RoHS 1
دمای عملیاتی -10°C ~ 50°C
شماره محصول پایه Q4XTBLAF
سلسلهQ4X
تامین کننده ولتاژ10V ~ 30V
ولتاژ - اختلاف خروجی (نوع) @ فاصله-
ولتاژ - خروجی (نوع) @ فاصله-
سنجش فاصله 0.98" ~ 3.94" (3 ~ 10cm)