EDZVT2R3.3B
DIODE ZENER 3.3V 150MW EMD2
قسمت # NOVA:
293-2426407-EDZVT2R3.3B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
EDZVT2R3.3B
بسته استاندارد:
8,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.3 V 150 mW - Surface Mount EMD2
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده EMD2
شماره محصول پایه EDZVT2
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)120 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 20 µA @ 1 V
بسته / موردSC-79, SOD-523
تحمل-
قدرت - حداکثر 150 mW