CZRU52C3V3-HF
DIODE ZENER 3.3V 150MW 0603
قسمت # NOVA:
293-2416810-CZRU52C3V3-HF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CZRU52C3V3-HF
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.3 V 150 mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهComchip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 0603/SOD-523F
شماره محصول پایه CZRU52C3V3
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)95 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 25 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / مورد2-SMD, No Lead
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 150 mW