EDZVT2R33B
DIODE ZENER 33V 150MW EMD2
قسمت # NOVA:
293-2426412-EDZVT2R33B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
EDZVT2R33B
بسته استاندارد:
8,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 33 V 150 mW ±2% Surface Mount EMD2
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده EMD2
شماره محصول پایه EDZVT2
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 33 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)250 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 25 V
بسته / موردSC-79, SOD-523
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 150 mW