ACS37002KMABTR-050B5
400KHZ 1% ACCURACY 4.8KV ISOL
قسمت # NOVA:
481-2753344-ACS37002KMABTR-050B5
شماره قطعه سازنده:
ACS37002KMABTR-050B5
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
More Information
دسته بندیسنسورهای جریان
سازندهAllegro MicroSystems
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه ACS370
سلسلهACS37002
جریان - حس کردن50A
تامین کننده ولتاژ4.5V ~ 5.5V
بسته / مورد16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
خروجی Ratiometric, Voltage
حساسیت40mV/A
قطبی شدنBidirectional
فعلی - عرضه (حداکثر) 18mA
دقت±1.75%
تعداد کانال ها1
برای اندازه گیریAC/DC
خطی بودن±0.75%
فرکانس 400kHz