NCV4390DR2G
AUTOMOTIVE ADVANCED SECONDARY SI
قسمت # NOVA:
102-432310-NCV4390DR2G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NCV4390DR2G
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Power Supply Controller Secondary-Side Controller, Synchronous Rectifier 16-SOIC
More Information
دسته بندیPMIC - کنترل کننده های منبع تغذیه، مانیتورها
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-SOIC
ولتاژ - ورودی0V ~ 5V
تامین کننده ولتاژ0V ~ 18V
جاری - عرضه2.8 mA
برنامه های کاربردی Secondary-Side Controller, Synchronous Rectifier
سلسلهAutomotive, AEC-Q100
بسته / مورد16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)