ACS37002LMABTR-050B3
400 KHZ, HIGH ACCURACY CURRENT S
قسمت # NOVA:
481-2753867-ACS37002LMABTR-050B3
شماره قطعه سازنده:
ACS37002LMABTR-050B3
برگه اطلاعات فنی:
Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه ACS370
سلسلهACS37002
جریان - حس کردن50A
تامین کننده ولتاژ3.15V ~ 3.6V
بسته / مورد16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
خروجی Ratiometric, Voltage
حساسیت26.4mV/A
قطبی شدنBidirectional
فعلی - عرضه (حداکثر) 15mA
دقت±1.75%
تعداد کانال ها1
برای اندازه گیریAC/DC
خطی بودن±0.75%
فرکانس 400kHz