ACS37002LMABTR-050U5
400 KHZ, HIGH ACCURACY CURRENT S
قسمت # NOVA:
481-2753872-ACS37002LMABTR-050U5
شماره قطعه سازنده:
ACS37002LMABTR-050U5
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect Unidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه ACS370
سلسلهACS37002
جریان - حس کردن50A
تامین کننده ولتاژ4.5V ~ 5.5V
بسته / مورد16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
خروجی Ratiometric, Voltage
حساسیت80mV/A
قطبی شدنUnidirectional
فعلی - عرضه (حداکثر) 18mA
دقت±1.75%
تعداد کانال ها1
برای اندازه گیریAC/DC
خطی بودن±0.75%
فرکانس 400kHz