W3A4YC104MAT2A
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0612
قسمت # NOVA:
114-947272-W3A4YC104MAT2A
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
W3A4YC104MAT2A
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
0.1µF Isolated Capacitor 4 Array 16 V X7R 0612 (1632 Metric)
سلسلهIPC
ظرفیت0.1µF
تعداد خازن ها4
بسته / مورد0612 (1632 Metric)
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.053" (1.35mm)