W3A43C104MAT2A
CAP ARRAY 0.1UF 25V X7R 0612
قسمت # NOVA:
114-947070-W3A43C104MAT2A
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
W3A43C104MAT2A
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
0.1µF Isolated Capacitor 4 Array 25 V X7R 0612 (1632 Metric)
سلسلهIPC
ظرفیت0.1µF
تعداد خازن ها4
بسته / مورد0612 (1632 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.053" (1.35mm)