W2A4ZD104MAT2A
CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0508
قسمت # NOVA:
114-947063-W2A4ZD104MAT2A
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
W2A4ZD104MAT2A
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
0.1µF Isolated Capacitor 4 Array 10 V X5R 0508 (1220 Metric)
More Information
دسته بندیشبکه های خازن، آرایه ها
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع مدارIsolated
سلسلهIPC
ظرفیت0.1µF
تعداد خازن ها4
بسته / مورد0508 (1220 Metric)
اندازه / ابعاد0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.037" (0.95mm)