CA0612MRX7R7BB104
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0612
قسمت # NOVA:
114-947102-CA0612MRX7R7BB104
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CA0612MRX7R7BB104
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
0.1µF Isolated Capacitor 4 Array 16 V X7R 0612 (1632 Metric)
More Information
دسته بندیشبکه های خازن، آرایه ها
سازندهYAGEO
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع مدارIsolated
سلسلهCA
ظرفیت0.1µF
تعداد خازن ها4
بسته / مورد0612 (1632 Metric)
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.035" (0.90mm)