SRF0703-220M
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
قسمت # NOVA:
328-2741619-SRF0703-220M
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SRF0703-220M
برگه اطلاعات فنی:
Shielded 2 Coil Inductor Array 88 µH Inductance - Connected in Series 22 µH Inductance - Connected in Parallel 150mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.62 A Nonstandard
تعداد کویل2
اندوکتانس - به صورت موازی متصل است 22 µH
اندوکتانس - متصل در سری 88 µH
رتبه فعلی - موازی1.62 A
رتبه فعلی - سری811 mA
اشباع فعلی - موازی1.67 A
اشباع فعلی - سری830 mA
مقاومت DC (DCR) - موازی 150mOhm Max
مقاومت DC (DCR) - سری 620mOhm Max
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
شماره محصول پایه SRF0703
اندازه / ابعاد0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
تحمل±20%
محافظShielded
رتبه بندی ها-
ارتفاع 0.142" (3.60mm)