SRF0703-330M
INDUCT ARRAY 2 COIL 33UH SMD
قسمت # NOVA:
328-2688152-SRF0703-330M
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SRF0703-330M
برگه اطلاعات فنی:
Shielded 2 Coil Inductor Array 132 µH Inductance - Connected in Series 33 µH Inductance - Connected in Parallel 240mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.31 A Nonstandard
تعداد کویل2
اندوکتانس - به صورت موازی متصل است 33 µH
اندوکتانس - متصل در سری 132 µH
رتبه فعلی - موازی1.31 A
رتبه فعلی - سری653 mA
اشباع فعلی - موازی1.35 A
اشباع فعلی - سری680 mA
مقاومت DC (DCR) - موازی 240mOhm Max
مقاومت DC (DCR) - سری 1Ohm Max
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
شماره محصول پایه SRF0703
اندازه / ابعاد0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
تحمل±20%
محافظShielded
رتبه بندی ها-
ارتفاع 0.142" (3.60mm)