SRF0703-100M
INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD
قسمت # NOVA:
328-2688295-SRF0703-100M
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SRF0703-100M
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Shielded 2 Coil Inductor Array 40 µH Inductance - Connected in Series 10 µH Inductance - Connected in Parallel 82.6mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 2.08 A Nonstandard
More Information
دسته بندیآرایه ها، ترانسفورماتورهای سیگنال
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهSRF0703
تعداد کویل2
اندوکتانس - به صورت موازی متصل است 10 µH
اندوکتانس - متصل در سری 40 µH
رتبه فعلی - موازی2.08 A
رتبه فعلی - سری1.04 A
اشباع فعلی - موازی2.47 A
اشباع فعلی - سری1.24 A
مقاومت DC (DCR) - موازی 82.6mOhm Max
مقاومت DC (DCR) - سری 342mOhm Max
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته / موردNonstandard
شماره محصول پایه SRF0703
اندازه / ابعاد0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
تحمل±20%
محافظShielded
رتبه بندی ها-
ارتفاع 0.142" (3.60mm)