SRF0703-150M
INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD
قسمت # NOVA:
328-2688344-SRF0703-150M
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SRF0703-150M
برگه اطلاعات فنی:
Shielded 2 Coil Inductor Array 60 µH Inductance - Connected in Series 15 µH Inductance - Connected in Parallel 119mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.83 A Nonstandard
تعداد کویل2
اندوکتانس - به صورت موازی متصل است 15 µH
اندوکتانس - متصل در سری 60 µH
رتبه فعلی - موازی1.83 A
رتبه فعلی - سری916 mA
اشباع فعلی - موازی2.05 A
اشباع فعلی - سری1.03 A
مقاومت DC (DCR) - موازی 119mOhm Max
مقاومت DC (DCR) - سری 470mOhm Max
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
شماره محصول پایه SRF0703
اندازه / ابعاد0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
تحمل±20%
محافظShielded
رتبه بندی ها-
ارتفاع 0.142" (3.60mm)