PHA225MLP3560QE4
CAP ALUM POLY HYB 560UF 63V T/H
قسمت # NOVA:
62-277493-PHA225MLP3560QE4
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PHA225MLP3560QE4
بسته استاندارد:
430
560 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Axial, Can 92mOhm 3000 Hrs @ 125°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهKEMET
RoHS 1
سلسلهPHA225
تایپ کنیدHybrid
ظرفیت560 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 92mOhm
اندازه / ابعاد0.717" Dia x 1.366" L (18.20mm x 34.70mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
بسته / موردAxial, Can
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.3000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 8.18 A @ 100 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 40.9 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل-10%, +30%
ولتاژ - نامی63 V