PHA225MLL3380QE4
CAP ALUM POLY HYB 380UF 63V T/H
قسمت # NOVA:
62-277514-PHA225MLL3380QE4
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PHA225MLL3380QE4
بسته استاندارد:
430
برگه اطلاعات فنی:
380 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Axial, Can 147mOhm 3000 Hrs @ 125°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهKEMET
RoHS 1
سلسلهPHA225
تایپ کنیدHybrid
ظرفیت380 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 147mOhm
اندازه / ابعاد0.717" Dia x 1.051" L (18.20mm x 26.70mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
بسته / موردAxial, Can
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.3000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 7.36 A @ 100 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 36.8 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل-10%, +30%
ولتاژ - نامی63 V