A759MX447M1HAAE028
CAP ALUM POLY 440UF 20% 50V T/H
قسمت # NOVA:
62-568359-A759MX447M1HAAE028
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
A759MX447M1HAAE028
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
440 µF 50 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 28mOhm 2000 Hrs @ 125°C
RoHS 1
سلسلهA759
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت440 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 28mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.748" (19.00mm)
بسته / موردRadial, Can
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه A759MX
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 125°C
اندازه زمین کوه سطحی-
تحمل±20%
ولتاژ - نامی50 V