EEH-ZS1J181UV
CAP ALUM POLY HYB 180UF 63V SMD
قسمت # NOVA:
62-567976-EEH-ZS1J181UV
شماره قطعه سازنده:
EEH-ZS1J181UV
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
180 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 15mOhm 4000 Hrs @ 125°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهZSU Anti-Vibration
تایپ کنیدHybrid
ظرفیت180 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 15mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.673" (17.10mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه EEH-ZS
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.4000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 700 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 3.5 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی63 V