DPX105950DT-6112A2
MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2
NOVA-Teilenummer:
438-1474805-DPX105950DT-6112A2
Hersteller:
Hersteller-Teile-Nr:
DPX105950DT-6112A2
Technisches Datenblatt:
RF Diplexer 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Paket/Koffer0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Frequenzbänder (Niedrig/Hoch) 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz