DPX105950DT-6012A1
RF DIPLEXER 2.4GHZ/5.425GHZ 0402
NOVA-Teilenummer:
438-1474339-DPX105950DT-6012A1
Hersteller:
Hersteller-Teile-Nr:
DPX105950DT-6012A1
Technisches Datenblatt:
RF Diplexer 2.3GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Paket/Koffer0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Frequenzbänder (Niedrig/Hoch) 2.3GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz