DPX165850DT-8117A1
RF DIPLEXER 2.5GHZ/5.85GHZ 0603
NOVA-Teilenummer:
438-1475676-DPX165850DT-8117A1
Hersteller:
Hersteller-Teile-Nr:
DPX165850DT-8117A1
Standardpaket:
4,000
Technisches Datenblatt:
RF Diplexer 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.85GHz 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
More Information
KategorieHF-Multiplexer
HerstellerTDK Corporation
RoHS 1
VerpackungTape & Reel (TR)
BefestigungsartSurface Mount
SerieDPX
TypDiplexer
Paket/Koffer0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Frequenzbänder (Niedrig/Hoch) 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.85GHz