AVT05006E1R000KE
ADJ PWR RES 1 OHM 50W CHAS MT
NOVA-Teilenummer:
416-1576919-AVT05006E1R000KE
Hersteller-Teile-Nr:
AVT05006E1R000KE
Technisches Datenblatt:
1 Ohms 50 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm) 4.016" (102.00mm) Length
AnpassungstypSlide
Leistung (Watt) 50 W
Durchmesser0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm)
Toleranz±10%
BeendigungSolder Lug
Widerstand 1 Ohms
Länge 4.016" (102.00mm)