AVT10006E1R000KE
ADJ PWR RES 1 OHM 100W CHAS MT
NOVA-Teilenummer:
416-1576983-AVT10006E1R000KE
Hersteller-Teile-Nr:
AVT10006E1R000KE
Technisches Datenblatt:
1 Ohms 100 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.748" OD, 0.500" ID (19.00mm x 12.70mm) 6.496" (165.00mm) Length
AnpassungstypSlide
Leistung (Watt) 100 W
Durchmesser0.748" OD, 0.500" ID (19.00mm x 12.70mm)
Toleranz±10%
BeendigungSolder Lug
Widerstand 1 Ohms
Länge 6.496" (165.00mm)