D50K1R0E
ADJ PWR RES 1 OHM 50W CHAS MT
NOVA-Teilenummer:
416-1577138-D50K1R0E
Hersteller:
Hersteller-Teile-Nr:
D50K1R0E
Standardpaket:
1
Technisches Datenblatt:
1 Ohms 50 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 4.000" (101.60mm) Length
More Information
KategorieEinstellbarer Leistungswiderstand
HerstellerOhmite
RoHS 1
SerieDividohm®210
Paket/KofferRadial, 3 Lead, Tubular
BefestigungsartChassis Mount
AnpassungstypSlide
Leistung (Watt) 50 W
Durchmesser0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
Toleranz±10%
BeendigungSolder Lug
Widerstand 1 Ohms
Länge 4.000" (101.60mm)