SU9VF-01250
CMC 25MH 100MA 2LN TH
NOVA Part#:
318-2559378-SU9VF-01250
Manufacturer:
Manufacturer Part No:
SU9VF-01250
Standard Package:
100
Technical Datasheet:
25 mH @ 1 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 100mA DCR 9Ohm
| Category | Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | KEMET | |
| RoHS | 1 | |
| Series | SU | |
| Voltage Rating - DC | - | |
| Voltage Rating - AC | 250V | |
| Operating Temperature | -25°C ~ 120°C | |
| Mounting Type | Through Hole | |
| Size / Dimension | 0.669" L x 0.433" W (17.00mm x 11.00mm) | |
| Base Product Number | SU9VF | |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin | |
| Inductance @ Frequency | 25 mH @ 1 kHz | |
| Number of Lines | 2 | |
| Current Rating (Max) | 100mA | |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 9Ohm | |
| Features | - | |
| Ratings | - | |
| Filter Type | Power Line | |
| Approval Agency | - | |
| Height (Max) | 0.669" (17.00mm) | |