BGT24AR4E6433XUMA1
IC RF MM WAVE MMICS 32POWERVFQFN
NOVA Part#:
447-1527943-BGT24AR4E6433XUMA1
Manufacturer:
Manufacturer Part No:
BGT24AR4E6433XUMA1
Technical Datasheet:
IC RF - - - 24GHz 32-PowerVFQFN
| Category | RF Transceiver ICs | |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | |
| Protocol | - | |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C | |
| Mounting Type | Surface Mount | |
| Supplier Device Package | PG-VQFN-32-9 | |
| Base Product Number | BGT24AR4 | |
| Data Rate (Max) | - | |
| Sensitivity | - | |
| Series | Automotive, AEC-Q100 | |
| Type | - | |
| Memory Size | - | |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V | |
| Package / Case | 32-PowerVFQFN | |
| RF Family/Standard | - | |
| Modulation | - | |
| Power - Output | - | |
| Current - Receiving | - | |
| Current - Transmitting | - | |
| Serial Interfaces | SPI | |
| Frequency | 24GHz | |