AVT20020E50R00KE
ADJ PWR RES 50 OHM 225W CHAS MT
NOVA partie #:
416-1577035-AVT20020E50R00KE
Pièce de fabricant non:
AVT20020E50R00KE
Paquet Standard:
1
50 Ohms 225 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 10.512" (267.00mm) Length
Type d'ajustementSlide
Puissance (watts) 225 W
Diamètre1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
Tolérance±10%
RésiliationSolder Lug
Résistance 50 Ohms
Longueur 10.512" (267.00mm)