AVT10006E50R00KE
ADJ PWR RES 50 OHM 100W CHAS MT
NOVA partie #:
416-1576931-AVT10006E50R00KE
Pièce de fabricant non:
AVT10006E50R00KE
Paquet Standard:
1
50 Ohms 100 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.748" OD, 0.500" ID (19.00mm x 12.70mm) 6.496" (165.00mm) Length
Type d'ajustementSlide
Puissance (watts) 100 W
Diamètre0.748" OD, 0.500" ID (19.00mm x 12.70mm)
Tolérance±10%
RésiliationSolder Lug
Résistance 50 Ohms
Longueur 6.496" (165.00mm)