MOV-14D471K
VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
قسمت # NOVA:
130-2642854-MOV-14D471K
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MOV-14D471K
بسته استاندارد:
600
برگه اطلاعات فنی:
470 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
سلسله-
حداکثر ولت AC300 V
حداکثر ولت DC385 V
ولتاژ واریستور (حداقل)423 V
ولتاژ واریستور (نوع)470 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)517 V
جریان - موج4.5 kA
انرژی 125J
ظرفیت @ فرکانس 430 pF @ 1 kHz
بسته / موردDisc 14mm