MOV-14D471KTR
VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
قسمت # NOVA:
130-2641543-MOV-14D471KTR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MOV-14D471KTR
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
470 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
سلسله-
حداکثر ولت AC300 V
حداکثر ولت DC385 V
ولتاژ واریستور (حداقل)423 V
ولتاژ واریستور (نوع)470 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)517 V
جریان - موج4.5 kA
انرژی 125J
ظرفیت @ فرکانس 430 pF @ 1 kHz
بسته / موردDisc 14mm