MOV-14D470K
VARISTOR 47V 1KA DISC 14MM
قسمت # NOVA:
130-2640441-MOV-14D470K
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MOV-14D470K
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
47 V 1 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
سلسله-
حداکثر ولت AC30 V
حداکثر ولت DC38 V
ولتاژ واریستور (حداقل)42 V
ولتاژ واریستور (نوع)47 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)52 V
جریان - موج1 kA
انرژی 10J
ظرفیت @ فرکانس 4300 pF @ 1 kHz
بسته / موردDisc 14mm