SLD8S48A
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMTO-263
قسمت # NOVA:
129-2488738-SLD8S48A
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SLD8S48A
برگه اطلاعات فنی:
77.4V Clamp 89.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMTO-263
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMTO-263
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 89.7A
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 48V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 77.4V
پاور - پیک پالس7000W (7kW)
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردNonstandard SMD
ولتاژ - خرابی (حداقل) 53.3V