SLD8S57A
TVS DIODE 57VWM 92.7VC SMTO-263
قسمت # NOVA:
129-2488741-SLD8S57A
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SLD8S57A
برگه اطلاعات فنی:
92.7V Clamp 75.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMTO-263
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMTO-263
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 75.5A
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 57V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 92.7V
پاور - پیک پالس7000W (7kW)
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردNonstandard SMD
ولتاژ - خرابی (حداقل) 63.8V