SLD8S27A
TVS DIODE 27VWM 43.6VC SMTO-263
قسمت # NOVA:
129-2494973-SLD8S27A
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SLD8S27A
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
43.6V Clamp 160A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMTO-263
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMTO-263
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 160A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101, SLD8S
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 27V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 43.6V
پاور - پیک پالس7000W (7kW)
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردNonstandard SMD
ولتاژ - خرابی (حداقل) 29.9V