SMC5K28A-M3/I
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
قسمت # NOVA:
129-2489969-SMC5K28A-M3/I
شماره قطعه سازنده:
SMC5K28A-M3/I
بسته استاندارد:
3,500
برگه اطلاعات فنی:
45.4V Clamp 110A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AB (SMC)
شماره محصول پایه SMC5K28
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 110A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله TransZorb®
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 28V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 45.4V
پاور - پیک پالس5000W (5kW)
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AB, SMC
ولتاژ - خرابی (حداقل) 31.1V