BLM21PG221SH1D
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
قسمت # NOVA:
321-2519828-BLM21PG221SH1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM21PG221SH1D
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
220 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 2A 45mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM21PG
سلسلهEMIFIL®, BLM21
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 220 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)2A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 45mOhm
بسته / مورد0805 (2012 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.041" (1.05mm)