ESDA6V1SC6Y
TVS DIODE 5.2VWM 19VC SOT23-6
قسمت # NOVA:
129-2478485-ESDA6V1SC6Y
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ESDA6V1SC6Y
برگه اطلاعات فنی:
19V Clamp 18A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23-6
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-6
شماره محصول پایه ESDA6
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 18A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه4
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 5.2V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 19V
پاور - پیک پالس400W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSOT-23-6
ولتاژ - خرابی (حداقل) 6.1V