GG0201050R3C2P
DIODE 5VDC, 0201, 0.3PF
قسمت # NOVA:
129-2479133-GG0201050R3C2P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
GG0201050R3C2P
بسته استاندارد:
15,000
برگه اطلاعات فنی:
30V Clamp 3A Ipp Tvs Diode Surface Mount 0201
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 0201
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 3A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله GiGUARD
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 5V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 30V
پاور - پیک پالس60W
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد0201 (0603 Metric)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 8V