EXC-14CH350U
CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
قسمت # NOVA:
318-2561171-EXC-14CH350U
شماره قطعه سازنده:
EXC-14CH350U
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 35 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1.5Ohm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهEXC14
رتبه بندی ولتاژ - DC5V
رتبه بندی ولتاژ - AC-
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
اندازه / ابعاد 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
شماره محصول پایه EXC-14
بسته / مورد0302 (0806 Metric), 4 Lead
تعداد خطوط2
امپدانس @ فرکانس 35 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)100mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 1.5Ohm
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.020" (0.50mm)