GG020105100N2P
TVS DIODE 5VWM 12VC 0201
قسمت # NOVA:
129-2477641-GG020105100N2P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
GG020105100N2P
بسته استاندارد:
15,000
برگه اطلاعات فنی:
12V Clamp 6A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 0201 (0603 Metric)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 0201 (0603 Metric)
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 6A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 10pF @ 1MHz
سلسله GiGUARD
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 5V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 12V
پاور - پیک پالس60W
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد0201 (0603 Metric)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 5.5V