ESDA14V2SC6
TVS DIODE 12VWM SOT23-6
قسمت # NOVA:
129-2477927-ESDA14V2SC6
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ESDA14V2SC6
برگه اطلاعات فنی:
- Clamp - Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23-6
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-6
شماره محصول پایه ESDA14V2
جریان - پیک پالس (10/1000µs) -
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله ESDA, TRANSIL™
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه4
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 12V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp -
پاور - پیک پالس300W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSOT-23-6
ولتاژ - خرابی (حداقل) 14.2V