64XR10KLF
TRIMMER 10KOHM 0.25W PC PIN SIDE
قسمت # NOVA:
420-1594809-64XR10KLF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
64XR10KLF
برگه اطلاعات فنی:
10 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Side Adjustment
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.250" x 0.165" Face x 0.270" H (6.35mm x 4.19mm x 6.86mm)
نوع تنظیمSide Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 10 kOhms